CKŚ proponuje


Nadchodzące wydarzenia

Koncerty, warsztaty, goście z zagranicy. Zapraszamy!

 

Metoda Gyrokinesis- kurs zwinności i inteligencji ruchowej

Rodzaj wydarzenia: 
Data: 
czwartek, Marzec 1, 2018 - 19:15
Instruktor: 
Ula Wojtkowiak
Miejsce: 
Centrum Kultur Świata

GYROKINESIS® to dynamiczny trening umiejętności pracy z ośrodkiem ciężkości i wykorzystania siły grawitacji w celu zwinnego i ergonomicznego poruszania się.

Uczymy się rozluźnienia i mobilizacji, kontroli nad impulsami, które wprawiają w ruch dane części ciała i w konsekwencji oddziaływają na cały organizm. Oswajamy się z mechanizmem przyciągania podłoża i odpychaniem się od niego, odkrywamy wielowymiarowe spektrum podążania w różnych kierunkach kręgosłupa i aktywnie obserwujemy co się dzieje. Zauważamy gdzie jest przyczyna ruchu i jaki jest jego skutek. Pomagają nam w tym odkrywczym procesie różne techniki oddechu. Wszystkie są głębokie i brzuszne: stymulują system nerwowy, otwierają kanały energetyczne i pomagają ciału zwalczyć toksyny.Ucząc się Gyrokinesis dbamy o swoje stawy, wzmacniamy kondycję, wzmacniamy i wydłużamy kręgosłup, rzeźbimy sylwetkę, poszerzamy zakresy ruchu.

A przy tym mamy sporo radości, bo Gyrokinesis® to poniekąd płynny taniec.O indywidualnych problemach, kontuzjach, wadach posturalnych proszę poinformować przed zajęciami.

……………………………………Prowadząca Ula Wojtkowiak- certyfikowana instruktorka GYROKINESIS®. Szkoliła się u świetnych trenerów i osteopatów w White Cloud Studio w Rzymie oraz Gyrotonic Eaglesnest Therapiezentrum, w Münstertal w Niemczech. Jest aktorką po Akademii Teatralnej DAMU w Pradze i Akademii Gardzienic, związana z teatrem fizycznym i tańcem. Jako mim i tancerka pracowałamw Narodowej Operze Teatro dell’Opera w Rzymie. Jej ogromną pasją i profesją jest argentyńskie tango, które tańczy od kilkunastu lat. Współpracując z osteopatiami prowadzi zajęcia z posturalnego przygotowania ciała do tańca, muzykalności i treningi dla performerów, tancerzy oraz animatorów. Warsztaty i kursy prowadziła Włoszech, w Czechach, w Niemczech, w Hiszpanii, Portugalii i w Argentynie.~~~~SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:Na zajęcia zabieramy wygodne ubrania.Zajęcia odbędą w czwartki od 1 marca w godzinach 19.15-20.15* Ilość miejsc: 12 -liczy się kolejność zapisów!koszt zajęć:

160 zł karnet 6 wejść

300 zł karnet 12 wejść

35 zł pojedyncze zajęcia, o ile będą wolne miejsca.Istnieje również możliwość dołączenia do grup w trakcie trwania kursu, po wcześniejszej konsultacji.W czwartek 22 lutego odbędą się zajęcia demonstracyjne

koszt 20 złZGŁOSZENIA DROGĄ MAILOWĄ z tytułem "Gyrokinesis Centrum Kultur Swiata" na:

ula.wojtkowiak@gmail.com

Rezerwacja miejsca po wpłaceniu zaliczki na podane mailem konto.

Tel +48533031865

Podziel się!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

CKŚ na facebook`u

Nasi partnerzy

Kontakt

Zapisz się na zajęcia!

 

Kliknij logo

 

 

Informacja

Administratorem danych osobowych na tej stronie jest Fundacja Strefy Rytmu

fundacja@strefarytmu.pl