Taniec z wachlarzami


Wachlarze bojowe

Nauka nowatorskiej techniki Kasi Stefanowicz i Julii Bui-Ngoc.

 

Taniec z wachlarzami

SZKOŁA WACHLARZY

autorskie warsztaty Szkoły Wachlarzy łączą taniec współczesny, improwizację, teatr fizyczny oraz wschodnie sztuki walki. Istotną część zajęć stanowi praca nad kształtowaniem artystycznego wyrazu, doskonalenie plastyki ciała oraz synchronizacji ruchu z muzyką. Warsztaty są adresowane głównie do kobiet. Zajęcia prowadzone są w dwóch stylach: wachlarze bojowe oraz wachlarze performatywne.

CENA:

  • 30zł / 1 zajęcia
  • 100zł karnet za 4 kolejne zajecia
  • karta Benefit
  • karta fitflex + 5 zł

 

TANIEC Z WACHLARZAMI BOJOWYMI - to autorski styl tańca, gdzie technika obejmuje między innymi elementy tańca współczesnego oraz improwizacji a także Kung Fu Wu Shu, Tai Chi Chuan i jest wyrazem połączenia dwóch kultur, wschodu i zachodu. Celem zajęć jest doskonalenie motoryki ciała, rozwijanie ogólnej sprawności, koordynacji ruchowej, plastyki ciała, kształtowanie zdrowej, silnej i gibkiej sylwetki. Ponadto poznanie tajników pracy z kobiecą bronią, jaką są chińskie wachlarze bojowe oraz możliwości ich wykorzystania w tańcu. Ważnym elementem zajęć jest połączenie ruchu z muzyką, kształtowanie wyrazu artystycznego oraz umiejętności twórczej improwizacji. Grupy tańca z wachlarzami bojowymi prowadzą Julia Bui-Ngoc (środa, godz.19) i Judyta Bulman (poniedziałek, godz. 18)

TANIEC Z WACHLARZAMI PERFORMATYWNYMI - łączy energię i precyzję wschodnich sztuk walki, harmonię i rytm Tai Chi z subtelnością tańca współczesnego. Czerpiąc inspirację z piękna i magii kobiecego ciała, wydobywa jego ukrytą moc. Wachlarze bojowe to sekretna broń kobiet dalekiego wschodu. W świecie rządzonym przez mężczyzn podkreśla ich delikatność, dając poczucie siły i pewności siebie. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tańcem. Na zajęciach będziemy od podstaw poznawać tajniki tańca z wachlarzami, czerpiąc siłę i radość z ruchu i muzyki. Warsztaty tańca z wachlarzami performatywnymi prowadzi Kasia Stefanowicz, w środy o godz. 18.

 

 

 

 

 

Podziel się!

Instruktorki Szkoły Wachlarzy

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Zapisz się do newlettera

CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
2 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

CKŚ na facebook`u

Nasi sponsorzy i partnerzy

Kontakt

Zapisz się na zajęcia!

 

Kliknij logo