CKŚ proponuje


Nadchodzące wydarzenia

Koncerty, warsztaty, goście z zagranicy. Zapraszamy!

 

Bębny dla młodzieży - nowa grupa od ferii.

bebny dla dzieci i mlodziezy strefa rytmu
Rodzaj wydarzenia: 
Data: 
środa, luty 10, 2016 - 16:45
Instruktor: 
Nikodem Bąkowski
Miejsce: 
Centrum Kultur Świata

Bębny dla młodzieży

grupa od 10 lat – środy 16:45-17:45

cena: 30 zł / 1 zajęcia

Miejsce zajęć - Centrum Kultur Świata, ul. Skaryszewska 15, Warszawa (2. klatka, 1. piętro, szkoła bębnów Strefa Rytmu lub mała sala taneczna)

Zapisz się na lekcje regularne, zapraszamy!

www.centrumkulturswiata.pl/zapisy

***

Warsztaty bębniarskie dla młodzieży - Strefa Rytmu - prowadzenie: Nikodem Bąkowski

Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie z wyjątkowymi instrumentami jakimi są bębny etniczne. Wraz z nimi będziemy podróżować po świecie i zwiedzać nowe przestrzenie rytmiczne i muzyczne. Poznamy podstawy techniki gry na instrumentach oraz tradycyjne rytmy z Afryki Zachodniej, Kuby, Brazylii i innych stron. Na bębnach będziemy grać w kręgu, a w czasie zajęć poznamy wiele ciekawych instrumentów, m.in.: bębny djembe, cajon, inne bębny afrykańskie i kubańskie, instrumenty brazylijskie, balafony, korę, ngoni, flety oraz różnorodne perkusjonalia.

Nasze zajęcia to doskonała okazja, aby pograć wspólnie na bębnach i spędzić czas z innymi podczas zabaw rytmicznych z dźwiękami instrumentów perkusyjnych. Gra na bębnach to wyjątkowy sposób spędzania wolnego czasu. Wspólne muzykowanie rozwija poczucie rytmu i polepsza koncentrację. Regularne spotkania będą tez służyły przygotowaniu wspólnego występu.

Chcemy dzielić się wiedzą i zarażać pasją do muzykowania oraz motywować dzieci i młodzież do poszukiwań artystycznych. Dostosowujemy zajęcia do wieku uczestników oraz do ich umiejętności. Przybliżamy kultury z których wywodzi się muzyka bębnów i poznajemy towarzyszące jej tradycje.

Na zajęcia obowiązują zapisy przez stronę: www.centrumkulturswiata.pl/zapisy

Zapraszamy!

Miejsce zajęć - Centrum Kultur Świata, ul. Skaryszewska 15, Warszawa (2. klatka, 1. piętro, szkoła bębnów Strefa Rytmu, mała sala taneczna)

Dojazd komunikacją miejską - metro Stadion Narodowy, SKM - stacja Warszawa Wschodnia, autobusy i tramwaje - najbliższe przystanki: Al. Zieleniecka, Dw. Wschodni-Lubelska, Lubelska, Metro Stadion.

www.strefarytmu.pl

www.centrumkulturswiata.pl

Podziel się!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

CKŚ na facebook`u

Nasi partnerzy

Kontakt

Zapisz się na zajęcia!

 

Kliknij logo

 

 

Informacja

Administratorem danych osobowych na tej stronie jest Fundacja Strefy Rytmu

fundacja@strefarytmu.pl