CKŚ proponuje


Nadchodzące wydarzenia

Koncerty, warsztaty, goście z zagranicy. Zapraszamy!

 

Strefa Rytmu w Znośnej Lekkości Bytu

strefa rytmu
Rodzaj wydarzenia: 
Data: 
niedziela, Czerwiec 21, 2015 - 19:00
Instruktor: 
Strefa Rytmu
Miejsce: 
Znośna Lekkość Bytu

 

Drodzy Strefowicze, wszyscy ludzie CKŚ i Przyjaciele!

Dziękujemy Wam za kolejny wspólnie przebębniony i wytańczony "rok szkolny", czyli minione miesiące nauki rytmów afrykańskich, kubańskich i brazylijskich w niepowtarzalnym towarzystwie, inspirujących okolicznościach i dobrym mikroklimacie Strefy Rytmu. 

Zapraszamy Was na spotkanie z bębnami na dobry początek lata, czyli na wieczór szkoły Strefa Rytmu w Znośnej Lekkości Bytu - 21.06.2015.

Strefowiczu, czy Twoja rodzina nadal nie wie czym jest djembe? Grasz od dawna na bębnie, a koledzy z pracy nadal pukają się w czoło? W autobusie klepiesz się po udach mrucząc pod nosem papitę? Ta impreza jest dla Ciebie, przyjdź pograć, zaproś na występ rodzinę i przyjaciół! Poznaj innych miłośników bębnów i dźwięków z różnych stron świata.

Przywitamy lato muzyką perkusyjną w wykonaniu naszych wyjątkowo zdolnych Strefowiczów. Nowe utwory na djembe i dunduny zaprezentują grupy Kuby Pogorzelskiego, m.in.  Kuku na Muniu i A'Freak, nie zabraknie rytmów afro-kubańskich grupy Nikodema Bąkowskiego  i brazylijskiej samby batucady grupy Leo Vilheni - Tubatuca. Tańce z Afryki Zachodniej pokażą tancerki Wioli Wojciechowskiej, w tym formacja afro C'est Ca.Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy już wkrótce na naszych stronach, a tymczasem rezerwujcie termin – 21. czerwca – Strefa Rytmu szykuje się na lato!

Zapraszamy do spędzenia wspólnie letniego wieczoru szkoły Strefa Rytmu w Znośnej Lekkości Bytu - 21.06.2015. Info o biletach wkrótce.

Do zobaczenia,

Strefa Rytmuwww.strefarytmu.pl

www.centrumkulturswiata.pl

http://www.lekkoscbytu.pl/

 

 

 

 

 

Podziel się!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

CKŚ na facebook`u

Nasi partnerzy

Kontakt

Zapisz się na zajęcia!

 

Kliknij logo

 

 

Informacja

Administratorem danych osobowych na tej stronie jest Fundacja Strefy Rytmu

fundacja@strefarytmu.pl