CKŚ proponuje


Nadchodzące wydarzenia

Koncerty, warsztaty, goście z zagranicy. Zapraszamy!

 

Izolacje z Emilią - open workshop 20.04

izolacje tribal fusion belly dance centrum kultur świata
Rodzaj wydarzenia: 
Data: 
sobota, Kwiecień 20, 2013 - Od 11:00 do 12:00
Instruktor: 
Emilia Pieśkiewicz
Miejsce: 
Centrum Kultur Świata

Izolacje - open workshop

Nie ma znaczenia z jakimi technikami tanecznymi mieliście wcześniej do czynienia. Te zajęcia, to trening ogólnorozwojowy, który przyda się każdemu. Na zajęciach będziemy ćwiczyć umiejętność odizolowania od siebie poszczególnych partii ciała na każdy możliwy sposób! Przygotujcie się zarówno na zmęczenie ciał, ale również i umysłów, tego drugiego nawet bardziej. Mimo, że zajęcia skierowane są przede wszystkim do osób fascynujących się tribalem, do uczestnictwa zapraszam wszystkich, którym zależy na poznawaniu możliwości swojego ciała. Arabskiej muzyki usłyszycie tutaj najmniej. Będziemy ćwiczyć, do wszelkiego rodzaju bębnów, dubstep’ów oraz każdej innyj „muzyki dziwnej”.

O prowadzącej - Emilii Pieśkiewicz

Tańcem pasjonuje się właściwie od zawsze, od nowoczesnego przez towarzyski i na tańcu brzucha niekoniecznie poprzestając. Tego ostatniego uczy się od 2006 roku, kiedy to mama zaciągnęła ją na warsztaty zimowe z Jasmin Mazloum. Od tamtego czasu czynnie uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli zarówno polskich, jak i zagranicznych. Aktualnie najbardziej fascynuje ją odmiana tańca brzucha jaką jest tribal fusion, którego pilnie uczy się przed wszystkim u Dominiki Sucheckiej. Przekazywanie swojej wiedzy innym, jak również tańczenie dla nich, daje jej niesamowitą radość. Dewizą tańca Emilki jest, aby nigdy nie przestawać się rozwijać i czerpać z innych stylów tanecznych, tworząc tym samym niepowtarzalną mieszankę kultur.

Na zajęcia może przyjść każdy!

Zajęcia są bezpłatne, wraz z chętnymi uczestnikami open workshop 20. kwietnia spróbujemy zebrać chętnych do regularnych warsztatów z Emilią.

Zapraszamy gorąco!

Podziel się!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

CKŚ na facebook`u

Nasi partnerzy

Kontakt

Zapisz się na zajęcia!

 

Kliknij logo

 

 

Informacja

Administratorem danych osobowych na tej stronie jest Fundacja Strefy Rytmu

fundacja@strefarytmu.pl